12. Uluslararası 100% Yenilenebilir Enerji Konferansı ‘IRENEC 2022’ 09-11 Haziran 2022 tarihlerinde çevrimiçi olarak yapılacak.

Türkiye’de yer alan üniversitelerin lisans öğrencilerinin de konferansı ücretsiz izlemesi için katılımları sağlanacak. 2020 ve 2021 yılında yapılan tüm çevrimiçi 3 ve 4 günlük konferansa ait kayıtlar Eurosolar Türkiye’nin resmi YouTube kanalından izlenebiliyor.

Uluslararası çapta önde gelen isimlerin katılımlarıyla düzenlenen konferansın bu yılki ana konu başlıkları ise şu şekilde:

Konferansa ait son 5 yılın bildirilerini ise yine konferansın resmi web sitesi üzerinden ücretsiz indirebilmek mümkün.

Yenilenebilir Enerji alanında İngilizce ve Türkçe tüm bildirimlerin değerlendirileceği konferansa bildiri sunmak için 01 Mayıs 2022 tarihine kadar başvuru yapmak gerekmektedir.

Daha Detaylı Bilgi İçin: www.irenec.org adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bu haber ve içerikle birlikte iletilen tüm görseller ve ekler, https://yesilhaber.net/12-irenec-konferansi-9-11-haziranda-yapilacak/adresinden alınmıştır. Bağlantıda verilen kişi ya da kuruma özel olup RE-You Projesi’ni uygulayan ve fonlayan kurumların ve bu kurumlar vasıtasıyla görevlendirilmiş kişilerin resmi görüşünü yansıtmaz.